Úvod Jak vybrat správnou náplň

Jak vybrat správnou náplň

Jak vybrat správnou náplň pro Vaši inkoustovou, nebo laserovou tiskárnu? 

Nevíte, jaká konkrétní tisková kazeta, toner, nebo cartridge je ta správná a bude fungovat ve Vaší tiskárně? Nejste si jisti, jestli je to ta vhodná cartidge? Váháte, přemýšlíte a nevíte si rady, že Vaše tiskárna bude s tímto inkoustem, nebo tonerem správěn tisknout? Nemusíte se obávat, nákup u nás jistě v pohodě zvládnete. Připravili jsme pro Vás chytré vyhledávání, které Vám pomůže při výběru spotřebního materiálu pro Vaší tiskárnu.

Jak postupovat, aby výběr byl co nejrychlejší a nejsnadnější:

a) znáte přímo označení typu hledané náplně (cartridge), nebo máte prázdnou inkoustovou kazetu nebo toner dispozici:

Najděte na kazetě nebo toneru jeho označení, opište tento kód označení, do políčka pro hledání nahoře uprostřed stránky. Systém vyhledá v dostupných tiskových kazetách, tonerech a ostatních produktech a vybere ty, které mají stejné označení. Výsledek hledání se Vám ukáže v tabulce a Vy už si vyberete jen tu položku, která má to správné označení jako má Vaše inkoustová kazeta nebo toner. Pokud například víte, že do Vaší tiskárny patří toner 85A, a toto (85A) zadáte do vyhledávacího okénka. Systém v tomto případě pozná, že se jedná o toner, který je prodáváno pod označením HP CE285A a nabídne rovnou příslušný toner HP CE285A.

Tip pro vyhledávání: nenajde-li systém Vámi požadovaný toner hned, zkuste hlednání s nebo bez mezery (např: HPCE285A nebo HP 285 A). Vyhledávací systém není bohužel dokonalý, ale každý den jej zkoušíme naučit něco nového, aby uměl co nejlépe pomoci.

 b) znáte výrobce a typ Vaší tiskárny:

Pokud znáte přesně výrobce a typ Vaší tiskárny, ale nevíte přesně označení cartridge, kazety nebo toneru pro Vaší tiskárnu? Nevadí, i s tímto si vyhledávač umí lehce poradit. Napište do vyhledavacího okénka to co víte o Vaší tiskárně, například náplně Epson SX130 a systém pro Vás vyhledá kategorii, která má v názvu toto označení, a v této kategorii již budou zobrazeny ty cartridge, které jsou pro Vaši tiskárnu, v tomto případě ty, které patří do tiskárny Epson Stylus SX130.  Stejně tak je možné zadat jen označení tiskárny, například MP240 a systém v tomto případě pozná, že se jedná o tiskárnu Canon PIXMA MP 240 a nabídne vhodné inkoustové kazety do této tiskárny.

Tip pro vyhledávání: nenajde-li systém Vámi požadovanou tiskárnu, zkuste hledání náplně s mezerou, nebo bez mezery (například: DX4400 nebo DX 4400, nebo MP240 a MP 240).

c) potřebujete pomoc s výběrem - nevíte si rady

Nevíte si s výběrem rada a myslíte, že si s ním prostě sami neporadíte? Nejste si jisti na 100%, že vyhledávání zvládnete správně a chcete si raději ověřit, že jste se rozhodli pro tu správnou inkoustovou kazetu nebo toner do tiskrány? Pak použijte prosím následující kontaktní formulář, rádi Vám pomůžeme s výběrem a doporučíme barvu do tiskárny, nebo toner tak, aby ve Vaší tiskárně fungoval.

Nejste si jisti, zda jste vybrali správnou inkoustovou kazetu, nebo jestli bude daný toner pro Vaši tiskárnu vhodný? Nevadí, zavolejte nám a se správným výběrem vám pomůžeme. Telefonní číslo naleznete v kontaktech.

Levné tonery do tiskárny

Levné tonery do tiskárny? máme řešení

Poradna

Rychlé odpovědi na často kladené otázky

© 2021, 123toner s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky