Úvod Tonery Brother Brother TN-6600

Kompatibilní tonery do tiskáren Brother TN-6600

Chcete ušetřit na spotřebním materiálu pro tiskárny Brother? Na našem e-shopu nakupujte o polovinu levnější tonery, které plně odpovídají originálním tonerům do tiskáren a kopírek japonské značky Brother. Jak ještě více ušetřit na náhradních tonerech do kanceláře? Doporučujeme vám objednat si výhodnou sadu 2 nebo 4 kompatibilních tonerů pro tiskárny Brother. Při nákupu nad 1000 Kč máte dopravu ZDARMA.


Vyprodáno - kompatibilní toner s Brother…

  • 499 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost Na dotaz

Vyprodáno - 2x kompatibilní toner s Brot…

  • 949 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost Na dotaz

Vyprodáno - 4x kompatibilní toner s Brot…

  • 1 889 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost Na dotaz

Doprava zdarmaPotřebujete kompatibilní tonery pro tiskárny Brother pro celou firmu? Zajistíme i velké objednávky.

Kompatibilní tonery TN-6600 pro tiskárny Brother mají kapacitu zhruba 6000 běžných stránek. Jedna stránka vás tedy vyjde na necelých 9 haléřů! Zatímco tisk stránky z originálního toneru stojí 49 haléřů. Při každodenním používání tiskárny a kopírky v kanceláři tedy rozhodně poznáte rozdíl. Kvalita tisku se přitom od originálních tonerů neliší. Kompatibilní tonery pro tiskárny Brother si snadno vyměníte sami. Můžete si být jistí, že vám doručímekompatibilní tonery vysoké kvality, všechny totiž procházejí důkladným testováním.

Jak poznat kvalitní toner do tiskárny

V zásadě rozlišujeme 3 typy tonerů, a to originální, nové kompatibilní renovované. V případě originálních tonerů přímo od výrobce si můžeme být jistí kvalitou, nevýhodou je ale velmi vysoká cena. My vám nabízíme kompatibilní tonery pro tiskárny Brother, které jsou testované, zdravotně nezávadné a můžete se na ně vždy spolehnout. Největší pozor si dávejte na startovací tonery, které mají většinou jen čtvrtinovou kapacitu. Ve výsledku tak neušetříte skoro nic. A navíc v případě nekvalitní renovace ohrožujete jak sebe, tak svou tiskárnu či kopírku.

Nabízíme vám kvalitní kompatibilní tonery do tiskáren a kopírek všech známých značek. Mezi nejžádanější patří tonery pro tiskárny Canon a HP.

© 2022, 123toner s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky